fbpx
מעטפת שירותים ליזם/ קבלן

החזון שלנו


חזונה של חברת TRIO  הוא להעניק ליזמים והקבלנים בצפון בית מושלם לכל הצרכים המיתוגיים השיווקיים והמכירתיים. ליווי זה מאפשר ליזם ראש שקט לעשייה הנדלנית שלהם. החברה מציעה ללקוח את מעטפת הפתרונות השיווקיים הנדרשים: משלב ניתוח השוק ועד שלב המכירה הסופי

חלק א, שלב מקדים:

ניתוח שוק מלא ליזם

א. דו"ח על מגמות הנדל"ן באיזור, הכולל מחירי מכירה של מוצרים סמוכים ופרויקטים דומים לשם בניית תמחור נכון לפרויקט לפי פרמטרים כלכליים

ב. ביצוע לקוח סמוי בפרויקטים וקבלת מידע מועיל לתכנון ואסטרטגיית הפרויקט היזמי הן לעניין סוג הנכסים בפרויקטים המתחרים, התמחור ורמת המפרט והגימור המוצע

ג. בניית תמהיל דירות אופטימלי מותאם סוג הדרישה והביקוש באיזור

חלק ב, שלב מקדים

עבודה מול אנשי המקצוע לשם יצירת פרויקט אידיאלי עבור קהל היעד

נאבחן מה הצרכים והדרישות, של השוק בכלל ולקוחות הקצה בפרט

אנו מוצאים כי שילוב שלנו בתהליך, מאפשר תכנון מיטבי של התמהיל, החלוקה והמפרט, לטובת מקסום מחירי המכירה בפרויקט וצמצום אורך תקופת המכר.

חלק ג, שלב מקדים: מיתוג הפרויקט על בסיס התובנות משלב א' וב':

בניית לוגו סלוגן + look and feel של כל הפרסום והשיווק, שילווה את הפרויקט נאמנה

הפקת מוצרי השיווק:

אנו עובדים, הן בתוך המשרד והן בצמידות עם כל נותני השירות הטובים והאיכותיים, ומפיקים עבור הלקוח את כל מוצרי השיווק, מהשלט באתר ועד הכנת תוכניות המכר כולל הדמיות בניין, הדמיות של הדירות, סרטונים שיווקיים, אתר שיווקי ועוד

שליטה מלאה בתהליך וריכוזו אצלנו מאפשרים ליזם בית אחד לכל צרכיו וכמו כן לנותני השירות השונים עבודה יעילה וחסכונית הרבה יותר.

פרסום שיווק ומכירת הפרויקט:

תהליך העבודה

1. אנו מבצעים in house ומקצה לקצה את כל תהליכי הפרסום במדיה החברתית מקמפיינים בפייסבוק אינסטגרם וגוגל ועד בניית אתרים ודפי נחיתה הכל בסינכרון למערכות הcrm כתוצאה מכך הפרסום אפקטיבי ומהיר ואף עובר שינויים והתאמות על פי צורך ובמחירים ללא תחרות!

2. מדיות נוספות הכוללות: פרסום בתיבות דואר, עיתונים, אוטובוסים ועוד… מטופלות על ידי החברה על בסיס התקציב הפרסומי ומטרות הלקוח.

3. אתרי נדל"ן: יד 2, מדלן, onmap, קבוצות נדל"ן בפייסבוק, ניהול תקשורת ועבודה עם מתווכים מקומיים

מתוך מטרה לחשוף בצורה איכותית ביותר את הפרויקט תוך שליטה ושמירה על תהליך בריא ומיצוי כל מתעניין.

משרד מכירות: ניתן לבצע פגישות עם לקוחות במשרדינו המכובד אשר ממוקם על ציר מוריה המרכזי בכרמל

אנשי מכירות:  בחברה מועסקים מספר  אנשי מכירות שכירים, תפקידם לטפל במקצועיות כל מתעניין מכל מדיה פרסומית ולנהל איתו תהליך מכירה, follow up  וסגירה, כל הלידים מטופלים מתועדים ועוברים תהליךfolow up  מסודר.

טיפול בלידים: כל ליד ופניה נענים במיידי במספר מערכות אוטומטיות של sms ומייל ובמענה אנושי של עד 24 שעות מפניית הליד!

מערכות ממוחשבות: החברה פועלת עם מערכת crm חזקה, המתעדת במסודר את כל הלידים כולל הקלטות שיחה. המערכת מייצרת דוחות העוברים בדיקה ומשוב.

תהליכים אוטומטיים: לכל פרויקט נבנה תהליך אוטומטי ממוחשב ומתקדם, המכניס אותנו ואת המתעניין למסע שלא נפסק עד מיצוי התהליך עימו.

לקוח שנכנס למערכת הלקוחות מקבל סמסים ומיילים אוטומטיים על הפרויקט וכל זה במקביל לפעולות של אנשי המכירות

מוצרים נוספים

שירותים משלימים

מחלקת ליווי ושינויי דיירים:

בכדי לאפשר ליזם שקט בתהליך, החברה מעסיקה אנשי מקצוע אשר מטפלים בכל תחום ליווי הדיירים ושינויי הדיירים עד קבלת מפתח, פרמטר המאפשר ליזם ראש שקט ונותן חווית שירות מקסימלית ללקוח גם לאחר המכירה ועד קבלת המפתח.

מחלקת משכנתאות:

בהיבט הראשון: ליווי הקבלן/ היזם לצורך אישור הפרויקט (אם הוא לא עובד בליווי בנקאי) לקבלת משכנתא עבור קונה.

בהיבט השני: ליווי לקוחות הקצה באמצעות יועצי משכנתאות in house, על מנת לעזור ללקוח למקסם את יכולותיו הכספיות ולהגיע להצעה מיטבית.

שתי מחלקות אלה עוזרות מאוד לקדם ולמקסם מכירה!

WhatsApp chat
דילוג לתוכן